Відділення пухлин молочної залози

Мамологічне відділення ,як самостійний структурний підрозділ ПРЦО, було започатковане 12 березня 2018 року, в зв`язку із значним щорічним зростання захворюваності на рак молочної залози та доброякісні новоутворення жіночого населення регіону. Очолив мамологічну службу ПРЦО лікар вищої категорії Біктіміров Олексій Вікторович.

Відділення розраховане на 25 ліжок. Протягом періоду існування оздоровлено вже понад 700 пацієнтів. В процесі лікування пацієнтів із патологією молочної залози використовується сучасна діагностична та лікувальна техніка. В арсеналі ПРЦО знаходяться 3-и надсучасні апарати УЗД експертного класу, 3-и мамографа (1-н із яких пересувний «Квітка») та 2-а комп`ютерних томографа. В повсякденній роботі, фахівці мамологічного відділення застосовують сучасні методики оперативних втручань з дотриманням світових стандартів. Широко застосовуються реконструктивні операції на молочній залозі з використанням імплантів.

Лікарі-мамологи прийняли участь у 7-ми науково практичних конференціях та за підтримка та сприяння адміністрації ПРЦО, провели майстер-клас з онкопластичної та реконструктивної мамології з міжнародною участю.

Основною метою відділення є надання кваліфікованої медичної допомоги хворим з злоякісними новоутвореннями  та передраковою патологією молочних залоз.  Активне виявлення  злоякісної патології молочних залоз на ранніх стадіях, попередження розвитку хвороби, інформаційно-просвітницька робота серед жіночого населення області та сучасні підходи до лікування пацієнтів на рівні міжнародних стандартів –   основний напрямок діяльності мамологічного відділення.