Відділення онкохірургії

kovalchuk640_2Хірургічне відділення є лікувальним підрозділом Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру.  Розташоване в хірургічному корпусі на 3 поверсі. Ліжковий фонд розрахований на лікування 60 стаціонарних хворих. Щорічно у відділенні виконується більше 2 тисяч операцій різного ступеня складності. Очолює відділення кандидат медичних наук, онкохірург вищої категорії Ковальчук Анатолій Пилипович.

В 2010 році було завершено капітальний ремонт зі створенням сучасних комфортних умов для лікування хворих та праці медичного персоналу. Відділення забезпечене сучасним стандартним обладнанням. В хірургічному відділені працюють 7 хірургів-онкологів диспансеру, троє з них мають науковий ступінь кандидата медичних наук. В лікувальній роботі приймають активну участь 3 доцента Кафедрі онкології, променевої діагностики та терапії (доц. Какарькін О.Я., доц. Хурані І.Ф. та доц. Дроненко В.Г.).

Лікування проводиться хворим на онкологічні захворювання а також пацієнтам з доброякісною, передраковою патологією. З приводу злоякісних захворювань виконуються радикальні оперативні втручання на шлунку, тонкому і товстому кишечнику, печінці, підшлунковій залозі та за очеревинному просторі, молочній залозі, м’яких тканинах, та шкірі.

За останнє десятиріччя значних успіхів досягнуто у виконанні органозберігаючих операцій на молочній залозі та прямій кишці. Хворим на рак молочної залози І-ІІ стадії в переважній більшості виконуються операції зі збереженням залози, а також пластичні операції з протезуванням. Хворим на рак прямої кишки різної локалізації виконуються сфінктерозберігаючі операції за винятком, коли пухлина розповсюджується на сфінктер.

kolektyv1280

Колектив лікарів відділення онкохірургії ВОКОД