Лікарі вінницького онкоцентру отримали грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом»

Новини 14 червня, 2019

Вже 25 років поспіль у третю неділю червня в Україні своє професійне свято відзначають медичні працівники, люди професія яких вимагає особливого покликання і дару, адже лікувати пацієнтів дано далеко не кожному.
Сьогодні, 14 червня, із прийдешнім професійним святом на урочистих зборах вітали колектив Подільського регіонального центру онкології. Лікарі, медичні сестри, працівники адміністративного та господарського відділень отримали грамоти і подяки.
Колектив онкоцентру найкращий на Вінниччині, щодня докладаючи максимум зусиль здійснює величезну роботу, щоб діагностика та лікування в області були сучасними і якісними. Досягнення медиків оцінено належно, адже за чесну, віддану та професійну працю працівники ПРЦО отримали грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» та медалі. Їх вручив народний депутат та партнер онкоцентру Сергій Кудлаєнко, який завітав на свято медичної родини лікарні.
Приємно, що окремо відзначено грамотою Верховної Ради України і весь трудовий колектив Подільського регіонального центру онкології. Її нардеп вручив головному лікарю медзакладу Володимиру Шамраю.
Звертаючись із словами вітань на адресу медиків народний депутат Сергій Кудлаєно подякував лікарям за плідну співпрацю та розуміння і побажав здоров’я, наснаги і терпіння.
Головний лікар онкоцентру Володимир Шамрай вітаючи колег зі святом, закликав їх не зупинятися на досягнутому й побажав професійного зростання та людської подяки.
«Пишаюся, що мені доводиться працювати з фахівцями своєї справи, які віддані професії, роблять все за покликом серця, від душі. Щиро зичу вам, шановні колеги, працювати в сучасній, справедливій та якісній українській системі охорони здоров’я. Вірю, що настануть кращі часи і до медиків в нашій країні буде належне та шанобливе ставлення. І не лише в день професійного свята чи на переддень лунатимуть слова вдячності.Бажаю вам справедливої плати за працю, неймовірної сили для звершення усіх планів, невичерпного оптимізму,нових професійних горизоньтів та здійснення мрій.Вам та вашим рідним зичу міцного здоров’я, благополуччя, душевного спокою. Не зупиняйтися на досягнутому, постійно вдосконалюйтеся та прагніть дізнатися та навчитися чогось нового, щоб бути кращими, щоб разом робити наш Подільський регіональний центр онкології кращим!Щоб ми конкурували не лише з українськими лікарями та лікарнями, а й європейськими та світовими медичними центрами», – зазначив Володимир Шамрай.