Вітаємо з Днем медичного працівника 2020!

Новини 21 червня, 2020

Сьогодні спіймав себе на думці, що коли б не День медика, то більшість людей, які не причетні до медицини, навіть не задумувалися наскільки це особлива та необхідна професія, як незахищені лікарі та медичні сестри, там де рятують життя іншим, в яких умовах їм доводиться працювати, які перепони долати, щоб фахово зростати, а медпрацівники не почули стільки подяк і не відчували стільки поваги.
Так, бути медиком надзвичайно складно, бо сама галузь охорони здоров’я потерпає від «хронічних хвороб», які ніяк не вдається вилікувати, а кожне «покращення» робить все гірше і гірше. Але коли щодня рятуєш чиєсь здоров’я, а комусь життя, розумієш, що бути лікарем – це вельми почесно. Коли недугу вдається побороти, коли бачиш результат титанічної праці ( а медицина потребує великих знань, багато часу і сил, бо ти ні намить не можеш перестати навчатися, удосконалювати свою професійну майстерність, а після завершення робочого дня, не знімаєш з себе відповідальності за пацієнта, з яким ви цілодобово одна команда у двобої з хворобою), розумієш, що усі зусилля були не марні. І тоді ще більше починаєш любити свою роботу і професію, якій віддаєшся на всі 200%.
Звичайно «мінусів» у професії вистачає, бо люди, які вирішили бути медиками жертвують своїм здоров’ям, вільним часом, сім’єю заради порятунку (як би пафосно це не звучало) своїх пацієнтів. Але скільки не рахувати, «плюсів» таки набагато більше. І це мене, не аби як радує і додає оптимізму, а в грудях «б’ється гордість», що я лікар.
Тож шановні колеги, у наше професійне свято, я щиро бажаю невичерпної енергії, невпинного руху вперед до нових цілей, досягнень і вражень, можливості нам розвиватися у своїй країні. Зичу дбати не тільки про здоров’я оточуючих, а й берегти своє! Нехай доля буде завжди прихильна до вас, щоб у ваших родинах панував мир та сімейний затишок, а в усіх починаннях супроводжують світлі та вдячні люди, які розуміють, що медик – це не супер-герой, а також людина, яку не потрібно в усьому робити крайньою. Колеги будьте щасливими у професії і професіоналами своєї справи!!!Вашим пацієнтам щиро бажаю якнайшвидшого одужання, щоб вони не задумуючись могли сказати – хворобу їм було легше подолати, бо лікував їх найкращий ЛІКАР!!!
Дякую колективу Подільського регіонального центру онкології за щоденну працю, за те що пліч опліч у важких увовах сьогодення робимо все, аби наш заклад розвивався та відповідав усім сучасним стандартам. Щиро бажаю, щоб ми усі дочикалися нарешті тих обіцяних високопосадовцями держави кращих часів в медицині, щоб покращення відчули і медпрацівники і пацієнти!!!

Зі святом українські медики, які сьогодні на варті здоров’я по всьому світу!!!
З повагою
головний лікар Подільського
регіонального центру онкології,
Заслужений лікар України,
Голова правління ГО Асоціація онкологів Поділля Володимир Шамрай