Засідання ГО Асоціація онкологів Поділля 11.12.2015

Новини 11 грудня, 2015

shamray1_l64011 грудня 2015 року відбулося заключне засідання ГО Асоціація онкологів Поділля в цьому році.

Тема конференції “Актуальні питання діагностики онкопатолгії в сучасних умовах”.

Захід організовано за участі та безпосереднього сприяння Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації, ГО Асоціація онкологів Поділля, Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру. Значний внесок в проведення засідання зробили наші партнери – фармацевтична компанія “Pfizer”.

В конференції прийняло участь близько 100 відвідувачів, серед них: фахівці обласних, міських і районних закладів охорони здоров’я. Учасники мали змогу почерпнути актуальну інформацію щодо сучасних можливостей діагностики онкопатології, а також висловити свою думку з приводу питань, що обговорювалися.

Теми доповідей, що було розглянуто.

«Раціональне використання ендоскопічної апаратури для своєчасного виявлення передракових захворювань та раку», Дорожинський Ю.А., обласний позаштатний спеціаліст ендоскопіст.

  •  «Мультифокальна біопсія передміхурової залози із УЗД наведенням як шлях до ранньої діагностики раку простати», к.мед.н. Церковнюк Р.Г., зав. Урологічним відділенням ВОКОД.
  •  «Ендоваскулярні методи лікування в онкології», Цидиленко Д.В., КЗ Вінницький регіональний центр серцевої патології.
  • «Можливості МРТ в діагностиці онкозахворювань», Палада С.І., лікар-рентгенолог МЦ Нейромед.
  •  «Можливості відеоендоскопії в діагностиці патології товстої кишки», Філіпович В.О., зав. Ендоскопічним відділенням ВОКОД.
  •  «Гастроентеропанкреатичні нейроендокринні пухлини підшлункової залози: особливості діагностики та лікування», д.мед.н. Сорокін Б.В., професор НМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • «Застосування дерматопластики в онкохірургічній практиці», Магдебура С.О., лікар Відділення пухлин голови та шиї ВОКОД.
  • «Нова система захисту медичного персоналу при застосуванні тромбопрофілактики в онкології», Бойко Л.М., медичний представник Sanofi.

ГО Асоціація онкологів Поділля спільно з Вінницьким обласним онкодиспансером регулярно проводить засідання, націлені на підвищення рівня обізнаності лікарів різних спеціальностей, в найбільш гострих питаннях своєчасної діагностики та лікування злоякісних новоутворень в повсякденній діяльності сучасного лікаря.

Актуальний матеріал, в доступній формі, про діагностику та лікування окремих онкологічних захворювань у сфері урології та онкогінекології, який був висвітлений на засіданні, буде надзвичайно корисним в повсякденній практичній роботі сучасного лікаря медичного закладу будь-якого рівня.

Головний лікар ВОКОД
Головний онколог Вінницької області
Голова правління ГО Асоціація онкологів Поділля
Кандидат медичних наук
Володимир Шамрай