Засідання ГО Асоціація онкологів Поділля 26.02.2015

Новини 26 лютого, 2015

shamrai640_226 лютого 2015 року відбулося перше засідання  ГО Асоціація онкологів Поділля “Актуальні питання комбінованого лікування та своєчасної діагностики хворих з хірургічною колоректальною, а також торакальною онкопатологією”. Захід було організовано за участі та безпосереднього сприяння Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації, ГО Асоціація онкологів Поділля, Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру. Значний внесок в проведення засідання зробили наші партнери – фармацевтична компанія “Abbott”.

120 учасників, серед яких фахівці обласних, міських і районних закладів охорони здоров’я, мали змогу почерпнути корисну інформацію та висловити свою думку з приводу питань, що обговорювалися.

Були висвітлені наступні проблеми:

  • “Сучасні підходи до лікування колоректального раку”, д.мед.н.  проф. Ковальов О.О., Запорізька медична академія післядипломної освіти, Зав. кафедрою онкології.
  • “Кардіоезофагальний рак. Сучасний стан проблеми”, к.м.н. Притуляк С.М., зав. торакальним відділенням ВОКОД.

ГО Асоціація онкологів Поділля спільно з Вінницьким обласним онкодиспансером надалі регулярно проводититиме засідання націлені на підвищення рівня обізнаності лікарів різних спеціальностей.