Засідання ГО Асоціація онкологів Поділля 31.07.2015

Новини 31 липня, 2015

Shamray_va_pubГО Асоціація онкологів Поділля спільно з Вінницьким обласним онкодиспансером регулярно проводить засідання, націлені на підвищення рівня обізнаності лікарів різних спеціальностей, в найбільш гострих питаннях своєчасної діагностики та лікування злоякісних новоутворень в повсякденній діяльності сучасного лікаря.

31 липня 2015 року відбулося чергове, планове засідання  ГО Асоціація онкологів Поділля “Окремі питання комбінованого, комплексного лікування та діагностики хворих з урологічною та онкогінекологічною онкопатологією”. Захід було організовано за участі та безпосереднього сприяння Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації, ГО Асоціація онкологів Поділля, Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру. Значний внесок в проведення засідання зробили наші партнери – фармацевтична компанія “Abbott”.

Близько 150 учасників, серед яких фахівці обласних, міських і районних закладів охорони здоров’я, мали змогу почерпнути корисну інформацію та висловити свою думку з приводу питань, що обговорювалися. Захід було поділено на дві частини. У першій –  урологічній частині –  були висвітлені доповіді на таку тематику:

  • «Рак передміхурової залози: сучасні аспекти лікування та діагностики», к. мед. н. Вітрук Ю.В. зав. відділенням Пластичної та реконструктивної хірургії Національного інститута раку МОЗ України.
  • «Рак передміхурової залози: стан проблеми у Вінницькій області», к.мед.н Церковнюк Р.Г., зав. Урологічним відділенням ВОКОД.
  • «Рак передміхурової залози: тактичні питання лікування», Миколюк О.В. лікар-уролог вищої категорії ВОКОД.
  • «МСКТ: можливості дігностики уро-гінекологічної злоякісної патології», медичний центр «Медіскан» м. Вінниця.

Доповіді онкогінекологічного профілю продовжили захід. Учасники заслухали виступи на різні теми, серед яких:

  • «Аномальні маткові кровотечі», д.мед.н, проф. Булавенко О.В., зав. каф. Акушерства та гінекології №2 ВНМУ ім. М.І. Пирогова.
  • «Сучасні алгоритми діагностики та лікування цервікальної інтраепітеліальної неоплазії шийки матки (CIN)» д.мед.н, Володько Н.А., доцент Кафедри онкології Львівського НМУ ім. Д. Галицького.
  • «Сучасні погляди на патогенез раку яєчників. Можливості діагностики лікування та профілактики», д.мед.н, Володько Н.А., доцент Кафедри онкології Львівського НМУ ім. Д. Галицького.
  • «Роль гепатопротекторів у лікуванні хворих на онкопатологію», медичний представник фармацевтичної компанії-партнера «Abbott».

Актуальний матеріал, в доступній формі, про діагностику та лікування окремих онкологічних захворювань у сфері урології та онкогінекології, який був висвітлений на засіданні, буде надзвичайно корисним в повсякденній практичній роботі сучасного лікаря медичного закладу будь-якого рівня.

N.B.! Наступне засідання ГО Асоціація онкологів поділля відбудеться 23 жовтня 2015 року

Голова правління асоціації – головний лікар ВОКОД, к.мед.н. Шамрай В.А.