Актуальні питання діагностики та лікування онкологічних захворювань репродуктивної сфери. 19-20 вересня 2019 р. м. Вінниця

Новини 19 вересня, 2019

Програма конференції в PDF

Фото з конференції (Google Drive)

Сказати, що останнім часом темп життя у команди Подільського регіонального центру онкології був шаленим, це нічого не сказати!!!Адже крім своєї основної роботи – лікування хворих, проведення операцій, ми готувалися зустрічати у Вінниці поважних гостей, провідних лікарів-онкологів, хірургів, пластичних хірургів не лише з усієї України, а також з Італії, Грузії, Азербайджану, Вірменії. І тепер підводячи підсумки можу з впевненістю сказати, що сили витрачені недаремно. На ініційовану нашим Подільським онкоцентром Міжнародну науково-практичну конференцію “Актуальні питання діагностики та лікування онкологічних захворювань репродуктивної сфери” з’їхалися фахівці, які щодня рятують життя та здоров ‘я людей, а ще «голодні» до нових знань, разом з тим, з радістю діляться своїм досвідом, підходами та технологіями у боротьбі із раком.
19-20 вересня місто над Бугом перетворилося на майданчик де обговорювалися найбільш актуальні проблеми репродуктивної онкології — мамології, урології, онкогінекології. Це була змістовна зустріч, два дні насичені корисною найсучаснішою інформацією про інноваційні методи діагностики, лікування раку і реабілітації пацієнтів, яким діагностовано онкозахворювання. До речі, саме рак молочної залози, урогінітальні злоякісні новоутворення в нашій державі входять до сумної першої п’ятірки лідерства у чоловіків і жінок.
Конференція відбувалася у форматі діалогу, тож кожен бажаючий зміг задати кращим фахівцям в цій царині запитання, обмінятися власним баченням розвитку діагностики та лікування онкологічних захворювань репродуктивної системи. Отриманні знання дводенної конференції лікарі-онкологи мали можливість «закріпити» на практиці. У форматі конференції була «жива хірургія». На базі Подільського регіонального центру онкології відбулися майстер-класи під час яких іноземні та українські онкохірурги виконали вісім операції на молочній залозі та органах малого тазу. За процесом завдяки телетрансляції з операційного блоку спостерігали усі учасники конференції.
Я та команда лікарів Подільського регіонального центру онкології дякуємо усім хто долучивсявся до конференції та своєю участю, своїм досвідом допомогли зробити її змістовною! Сподіваємося що почуте та побачене лікарі зможуть узяти “на озброєння” у свою практику.
Наостанок хочеться щиро побажати, щоб таких зібрань було набагато більше. А рівень лекторів завжди був разючим, адже завдяки новим знанням рак з вироку вдасться перетворити в діагноз, який можна вилікувати, а шанси у пацієнтів перемогти недугу зростають.
Здоров’я нам усім!