Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

kruchkov640З 1971 по 1977 роки анестезіологічна служба онкодиспансеру була представлена 1,5 ставками лікаря-анестезіолога та двома ставками медсестер-анестезісток в складі хірургічного відділення. В квітні 1977 р. створюється анестезіологічне відділення із 5,5 лікарськими ставками 9-ма сестринськими.
З метою покращення нагляду та надання більш кваліфікованої допомоги хірургічним хворим в ранньому післяопераційному періоді у 1981 р., за рахунок штатів анестезіологічного відділення та посад медсестер по індивідуальному догляду інших відділень диспансеру, організована палата інтенсивної терапії. В квітні 1989 року відкрита штатна реанімаційна палата на 6 ліжок на базі анестезіологічного відділення із відповідними посадами та реанімаційною допомогою.
З березня 1995р. і по теперішній час Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії очолює лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії Дацюк Любов Василівна.
Після капітального ремонту у 2004 році, відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії почало функціонувати як 12-ти ліжкове, із відповідними штатом персоналу.
hiloboka640wНа сьогоднішній день у відділенні анестезіології 22 лікаря, 32 медичних сестри та 11 санітарок. Відділення укомплектоване сучасним, високотехнологічним обладнанням провідних виробників медичної техніки для: моніторингу, ШВЛ, підтримки вітальних функцій організму та інш. Освоєно сучасні методики проведення наркозу підвищеної безпеки і комфортності на наркозно-дихальній апаратурі фірми Dr?ger (Німеччина), LEON (Німеччина), тотальна внутрішньовенна анестезія пропофолом. Внаслідок високої травматичності онкохірургічних втручань, у відділенні анестезіології та реанімації використовується упереджувальна і багаторівнева анестезія.
При виконанні розширених і комбінованих втручань в торакальній, абдомінальній, лапароскопічній хірургії, пухлин голови та шиї в комплексі анестезіологічної допомоги активно використовуються: анестезія із застосуванням назотрахеальної інтубації, бронхоскопії, роздільної інтубації бронхів; регіонарні методи знеболювання, спінальна і епідуральна анестезії; анестезія із застосуванням сучасних, інгаляційних анестетиків; катетеризація центральних вен.
У відділення надходять: хворі з операційних після тривалих і складних операцій, хворі з важкою супутньою патологією, з операційними ускладненнями або можливістю появи післяопераційних ускладнень, а також з відділень диспансеру при розвитку порушень життєво важливих функцій внаслідок важких захворювань або ускладнень післяопераційного періоду.
Всі лікарі відділення постійно працюють над собою і вдосконалюють свій кваліфікаційний рівень, є членами Обласної асоціації анестезіологів, виступають авторами та співавторами науково-практичних статей, що публікуються в обласних і республіканських медичних виданнях.
Основним принципом діяльності відділення є забезпечення безпеки пацієнта, проведення високоякісного знеболювання за найсучаснішими світовими стандартами. Персонал відділення орієнтований у своїй роботі на проведення керованої комбінованої анестезії та впровадження інноваційних технологій.
Колектив анестезіологічного відділення, що складається із 65 співробітників, пліч-о-пліч, долаючи всілякі труднощі та негаразди самовіддано трудяться вдень і вночі, наслідуючи одвічному гаслу медиків: «Світячи іншим – згораю сам».kolektiv1280

Колектив лікарів відділення анестезіології та інтенсивної терапії ВОКОД