Відділення хіміотерапії

kolektyv1280_2На сьогоднішній день, хіміотерапія є одним із основних, прогресивних і висоефективних методів лікування злоякісних новоутворень, поряд з хірургічним та променевим. Для деяких захворювань хіміотерапія може використовуватись як самостійний метод лікування. Хіміотерапевтичне відділення здійснює сучасне цитостатичне медикаментозне лікування онкологічних хворих.  В хіміотерапевтичному відділенні проводяться всі види даного лікування: неоад’ювантна, ад’ювантна, паліативна, іммуно-, гормоно-, таргетна терапія з використанням різних шляхів введення лікарських препаратів.

Впровадження в клінічну практику нових цитостатиків, а також бурхливий розвиток таргетної терапії та терапії супроводу дав змогу вдосконалити онкологічну допомогу. Токсичні прояви цитостатичного лікування в умовах стаціонару є прогнозованими і контрольованими. Завдяки використанню сучасних лікарських засобів, препаратів супроводу токсичні прояви і ускладнення зведені до мінімуму. У випадках виникнення важких токсичних проявів на амбулаторному етапі хворі направляються на стаціонарне лікування. Щорічно у відділенні лікується близько 4000 пацієнтів.

Хіміотерапевтичне відділення було створено в 1981р. Першою завідуючою довгі роки була Чумак А.В. Пізніше відділення очолила Корольова Л.О., з 1996р. по теперішній час відділенням керує лікар вищої категорії Мацішевська І.В. У відділенні працює четверо лікарів.

На сьогоднішній день хіміотерапевтичне відділення складається з 60 ліжок. З березня 2014р. відділення розширилось за рахунок додаткових 5 ліжок з індивідуальним медичним постом. Також до штату відділення входять:  19 співробітників середнього медичного персоналу і 16- молодшого медичного персоналу.

У відділенні проходять лікування пацієнти з різноманітною онкологічною патологією. Хіміотерапевтичне відділення є базою для проведення міжнародних мультицентричних клінічних досліджень. Лікарі відділення беруть активну участь в цих дослідженнях, а також щороку приймають участь в наукових конференціях та конгресах, як українських, так і зарубіжних.

kolektyv1280

Колектив відділення хіміотерапії ВОКОД