Клініко-діагностична лабораторія

lab640_2Клініко-діагностична лабораторія організована як структурний підрозділ онкологічного диспансеру в 1959 році. З 1981 клініко-діагностичні лабораторія розміщена на першому поверсі поліклінічного відділення ВОКОД..

З 1989 р. по сьогоднішній день лабораторію очолює лікар-лаборант вищої категорії Флорецька Наталія Валентинівна. З 1986 р. незмінно займає посаду старшого фельдшера-лаборанта Ткачук Оксана Олександрівна.

В 2005 р. в лабораторії був зроблений капітальний ремонт та відкрито новий відділ – імуноферментного аналізу. В лабораторії, крім завідуючої та старшого лаборанта, працює 1 лікар-лаборант, 8 фельдшерів-лаборантів та 2 молодших медсестер.

lab640_1Лабораторія забезпечує діагностичне лабораторне обстеження хворих 8 стаціонарних відділень та поліклініки. За рік на базі лабораторії виконується близько 450000 досліджень, із них більше 25 видів біохімічних досліджень, розгорнутий аналіз крові, загально-клінічні дослідження, онкомаркери.

Достовірність виконання результатів контролюється обласною клінічною лабораторією ВОКЛ ім. М.І. Пирогова 1 раз в квартал. Використовується в роботі сучасне обладнання: гематологічний, біохімічний, імуноферментний аналізатори, аналізатор сечі. Придбані  нові бінокулярні мікроскопи. Лабораторія акредитована та атестована.

Основним напрямком подальшого удосконалення роботи лабораторії є впровадження сучасних методів лабораторної діагностики.