Відділення пухлин молочної залози

Мамологічне відділення ПРЦО було засноване 12.03 2018 року на базі ПРЦО і являється одним із його лікувально-профілактичних підрозділів, що спеціалізується на діагностиці, профілактиці і лікуванні захворювань грудних залоз як жінок, так і чоловіків.

Очолив дане відділення лікар-онкохірург вищої категорії, Біктіміров О. В. Незважаючи на невеликий термін роботи відділення, за 2018р. було виконано 1007 оперативних втручань, а за перше півріччя 2019 р. – 582 оперативних втручання, що вказує на не аби яку хірургічну активність та досвід лікарів відділення.

Основними аспектами роботи мамологічного відділення є дотримання міжнародних стандартів ESMO та NCCN, використання новітніх методик у лікуванні захворювань грудних залоз, активна участь у конференціях, як на місцевому рівні так і на міжнародному, неодноразова організація майстер-класів та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Найважливішим досягненням нашого відділення є впровадження реконструктивних оперативних втручань, що дозволяє жінкам із онкологічними та передраковими захворюваннями пройти висококваліфіковане лікування у мамологічному відділенні ПРЦО без втрати молочної залози. Так, за 2018р. було виконано 76 таких оперативних втручань, а за перше півріччя 2019р. було проліковано 32 жінки, що відіграло не аби яку роль не лише в плані соматичного здоров’я, а й в їх психоемоційному стані також. Лікарі мамологічного відділення постійної здійснюють профілактичні виїзди у райони Вінницької обл., що допомагає вчасно діагностувати та вилікувати різноманітні захворювання грудних залоз.

Для комфортного перебування пацієнтів у мамологічному відділенні ПРЦО працює привітний, доброзичливий та відповідальний персонал, встановлено функціональні ліжкомісця у комфортабельних палатах. Враховуючи накопичений досвід, активно використовуючи золоті стандарти діагностики, профілактики та лікування доброякісних та злоякісних захворювань грудних залоз, лікарі мамологічного відділення ПЦРО закликають жінок та чоловіків із патологією грудних залоз звертатись та пам’ятати, що вчасно виявлене захворювання – це вже половина шляху до цілковитого вилікування, а ми будемо робити цей шлях максимально надійним та ефективним.

Колектив мамологічного відділення ПРЦО