Відділення онкогінекології

Відділення онкогінекології є структурним підрозділом Подільського регіонального центру онкології, яке здійснює діагностику та лікування злоякісних, доброякісних і передракових захворювань жіночих статевих органів.

Онкогінекологічне відділення розташоване в хірургічному корпусі на 2 поверсі і розраховане на 40 ліжок. У 2017 році проведена капітальна реконструкція відділення. Ліжковий фонд стаціонару представлений одномісними, двомісними, тримісними палатами. Замінений повністю ліжковий фонд на більш сучасні функціональні ліжка, встановлена сучасна система виклику медсестри хворими. Відділення набуло надзвичайно комфортних умов для перебування пацієнтів. З 2013 року очолює відділення онкогінеколог вищої категорії Прищак Руслан Анатолійович.

Онкогінекологічне відділення надає спеціалізовану хірургічну допомогу онкогінекологічним хворим із застосуванням сучасних підходів до лікування хворих і новітніх методик проведення хірургічних операцій. У відділенні онкогінекології використовуються сучасні методи хірургічного лікування передракових і злоякісних захворювань шийки матки, яєчників, тіла матки та вульви. Щорічно у відділенні лікується біля 1500 хворих, яким виконується близько 1600 хірургічних втручань різного ступеня важкості.

На сьогоднішній день у відділенні проводиться активна лікувально-діагностична робота з використанням сучасних методів лікування та діагностики із застосуванням новітньої апаратури. Виконуються розширені та комбіновані оперативні втручання при раку шийки і тіла матки.  У хворих на рак яєчників проводяться радикальні циторедуктивні операції з перитонектомією малого таза і парааортальною лімфаденектомією, як після курсів поліхіміотерапії, так і першим етапом комбінованого лікування. Поряд з цим виконуються органозберігаючі операції у жінок репродуктивного віку з початковим раком яєчника та шийки матки. У відділенні проводять радикальні оперативні втручання лапароскопічним доступом при всіх локалізаціях гінекологічного раку, включаючи радикальні пангістеректомії, всі види лімфаденектомій. В середньому за рік виконується близько 250 малоінвазивних та лапароскопічних операцій.

У відділенні впроваджуються нові техніки та методики оперативних втручань. Так у відділенні розроблена і запатентована  методика екстирпації матки.  Запатентовані методики ушивання кукси піхви після пангістеректомії та профілактика випадіння кукси піхви після екстирпації матки. Розроблений спосіб дренування та ушивання при радикальній вульвектомії.

Тісна співпраця з амбулаторно-поліклінічним відділенням ПРЦО дозволяє в найкоротші терміни встановити діагноз, провести уточнюючу діагностику (в тому числі УЗД, комп’ютерну томографію, визначення рівнів пухлинних маркерів, цитологічні та гістологічні дослідження) і обрати адекватну лікувальну тактику. У відділенні успішно впроваджені та застосовуються сучасні міжнародні стандарти діагностики та лікування хворих на злоякісну патологію жіночої статевої системи. Проте, при виборі того чи іншого методу лікування або їх комбінації наші досвідчені фахівці керуються безліччю факторів, підходячи до кожної пацієнтки та її проблеми виключно індивідуально.

Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи й високий рівень професійної підготовки, що дозволяє ефективно вирішувати складні завдання, пов’язані з лікуванням онкогінекологічних захворювань. Завдяки кваліфікованому середньому та молодшому медичному персоналу, хворі цілодобово забезпечені турботою та увагою. Ми завжди раді Вам допомогти!

  • Міський телефон відділення онкогінекології ПРЦО: (0432) 51-11-76

Амбулаторний прийом пацієнтів проводиться щодня, окрім вихідних (субота та неділя), в поліклінічному відділенні ПРЦО — з 9 до 16-00, у кабінетах № 311 та №312. Прийом ведеться по електронній черзі, тому потрібно попередньо записатись на прийом до лікаря одним із можливих варіантів:

  • по телефону (0432) 46-16-27 або 32-89-00;
  • через сімейного лікаря по телефону;
  • через сайт ПРЦО online;
  • термінал попереднього запису.

Лікар кабінету відразу прийме в зазначений Вами день та час.

Колектив онкогінекологічного відділення ПРЦО