Операційний блок

operblock640Як структурний підрозділ операційний блок був створений в 1980 р. , коли онкодиспансер перейшов в побудований новий корпус за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 84. Спочатку операційні зали були розміщені по всьому 4 поверсі разом з палатами інтенсивної терапії відділення анестезіології та реанімації.

Першим завідувачем оперблоку та відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії була Пихтіна Ріма Петрівна. В різні періоди часу оперблок очолювали: Гайдей Віталій Володимирович, онкохірург вищої атестаційної категорії та Крулько Степан Іванович.

З травня 2014 р. оперблок очолює онкохірург вищої атестаційої категорії, заслужений лікар України, Одарченко Петро Якимович. З дня створення оперблоку і по теперішній час колектив операційних сестер підрозділу очолює старша м/с Погребна Лідія Яківна.

З 2001 р. після капітального ремонту приміщення операційного блоку стало єдиним де є набір всіх кімнат для нормального функціонування підрозділу.

В операційному блоці передбачено кімнату хірургів, душова та туалети для хірургів та  медпрацівників підрозділу, кімната відпочинку медичних сестер, матеріальна, кімната завідуючого, старшої м/с та сестри/господарки.

На площах операційного блоку розміщені 9 операційних зали з передопераційними. Окремо виділена операційна для малоінвазійної хірургії.

Загалом розгорнуто 16 операційних столів у всіх операційних залах. В операційному блоці згідно штатного розпису сьогодні працюють 33 медичних працівника:

Кожного року в операційному блоці виконується біля 6000 оперативних втручань.

operblock1280

Колектив операційного блоку ВОКОД