Диспансерно-поліклінічне відділення

polyclinic_gynecologists640Диспансерно-поліклінічне відділення ВОКОД – єдине  із підрозділів обласних закладів охорони здоров’я, яке працює за принципом «відкритих дверей» та розраховане на 120 відвідувань за зміну. Це означає, що жителі міста та області можуть самостійно звернутися за обстеженням і медичною допомогою, без направлення та додаткових досліджень в лікувальних закладах за місцем проживання. Завідує відділенням лікар-онколог вищої категорії Магдебура Людмила Петрівна.

Поліклінічне відділення значно розширене завдяки створенню нових вузькопрофільних кабінетів –  торакальний, урологічний, гінекологічний та патології шийки матки, кабінет патології голови та шиї, два кабінети ультразвукового дослідження,  кабінет функціональної діагностики; два мамологічних кабінети; кабінет мамографії, психотерапевтичний та стоматологічний кабінет.

polyclinic_ultrason960З метою покращення якості роботи поліклініки розроблені маршрути хворого по кожній онкологічній нозології. У відділенні надається можливість проведення усіх обстежень згідно стандартів МОЗ України, які дають можливість встановити діагноз в залежності від локалізації патологічного процесу. Для цього працюють 3 апарата ультразвукової діагностики, 4 ендоскопічних , 2 рентгенологічних, 2 мамографа. Крім того є можливість виконання КТ (комп’ютерної томографії). Це дає можливість повністю обстежити хворих протягом 1-2 днів. Строки обстеження хворих займають  від 1 до 7 днів, в залежності від складності випадку.

Госпіталізація первинних хворих на злоякісні новоутворення відбувається тільки після проходження мультидисциплінарної комісії в складі завідуючої поліклінічним відділенням, хіміотерапевта, радіолога та спеціаліста відповідної галузі онкології.

Додатково на базі поліклінічного відділення відбувається консультативний прийом хворих завідуючими відділень ВОКОД, співробітниками  кафедри онкології ВНМУ ім.М.І. Пирогова.

polyclynic_mamologists960На базі поліклінічного відділення надається організаційно – методична допомога по питаннях підвищення кваліфікації зі спеціальності «онкологія» лікарям та середнім медичним працівникам загально – лікувальних закладів на короткострокових курсах, семінарах та інших заходах згідно плану організаційно-методичного центру диспансеру. На базі кабінету патології шийки матки проводяться курси по засвоєнню методу кольпоскопіїї  для акушер-гінекологів та середнього медичного персоналу  районних лікарень області. Надається консультативно-методична допомога установам загальнолікувальної мережі з питань своєчасного виявлення злоякісних новоутворень та передпухлинних захворювань, лікування, диспансерного нагляду за хворими та вчасної профілактики.

У сьогоденні колектив диспансерно-поліклінічного відділення ВОКОД готовий до високопродуктивної праці для збереження здоров’я і подовження  життя людини.

kolektiv1280

Колектив лікарів диспансерно-поліклінічного відділення ВОКОД