Відділення променевої діагностики

ct640На базі Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру рентген-діагностичне відділення створене у 1981 році та займає провідне місце у лікувально-діагностичній роботі.

На протязі певних відрізків часу відділення очолювали кращі фахівці, а саме Виноградова Римма Олександрівна, Бурлак Наталя Олександрівна, Гавриш Олександр Іванович, Шилкіна Валентина Володимирівна.

З 2012 року очолює відділення лікар-рентгенолог-  Мазур Юрій Анатолійович.

Рентгенологічне відділення  Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру складається з 6 стаціонарних рентгенологічних кабінетів,що розміщені в хірургічному, поліклінічному, хіміотерапевтичному та радіологічному відділеннях, та пересувного цифрового рентген-діагностичного комплексу на базі автомобіля.

Згідно штатного розкладу у відділенні працюють 7 лікарів-рентгенологів,з них:

лікарі  вищої категорії – 5, лікарі  другої категорії – 2.

На базі хірургічного та поліклінічного відділень розташовані рентген-кабінети,оснащені апаратами,що працюють в режимі графії та скопії,та здійснюють консультативний прийом та  обстеження стаціонарних і  поліклінічних хворих за направленням з районих,міських та обласних лікувальних закладів.Саме ці кабінети здійснюють основний прийом хворих із захворюваннями грудної порожнини,органів середостіння,шлунково-кишкового тракту,сечо-статевої то опорно-рухової систем.

У 2005 році в приміщенні радіологічного відділення було відкрито кабінет комп’ютерної томографії, де встановлено мультиспіральний комп’ютерний томограф General Electric Hi Speed CT\e Dual,з можливістю дистанціонного введення контрастної речовини та здатністью до реконструкції отриманого зображення. Усі результати обстеження фіксуються на плівкових або цифрових носіях і консультуються кращими фахівцями. Основними напрямками у роботі кабінету є обстеження хворих із захворюваннями головного мозку та пазух носа ,захворювання дихальної, сечо-статевої, травної, кістково-суглобової систем, а також контроль ефективності проведеної променевої та хіміотерапії.

mamograf640У приміщенні хіміотерапевтичного корпусу з 2005 року розташовуються 3 мамографічних кабінети оснащені сучасними мамографічними комплексами: General Electric Senographe 800 T  General Electric Senographe 700 T Siemens Mammomat Balance. Всі вони з автоматичним проявленням плівки, що дозволяє отримувати зображення постійно високої якості. Щорічно обстежується близько 8 тисяч жінок та чоловіків з дисгормональними захворюваннями молочних залоз,що проживають у Вінницькій та інших областях України.

З метою надання кваліфікованої консультативної допомоги населенню області, Вінницький обласний онкологічний диспансер здійснює виїзди у райони мобільним  комплексом, до складу якого входить цифровий мамограф “Мадис” та флюорографічна камера з цифровою обробкою зображення. Усі випадки виявлених передракових та онкологічних захворювань виявлених під час обстеження направляються для подальшої консультації та лікування в умовах диспансеру.

Лікарі відділення постійно підвищують рівень кваліфікації та приймають участь у міжнародних конференціях та симпозіумах.

kolektyv1280

Колектив відділення променевої діагностики ВОКОД