Лікарі Подільського регіонального центру онкології надають необхідну допомогу та консультації усім пацієнтам із онкодіагнозом

Новини 19 березня, 2022

Подільський регіональний центр онкології, що у Вінниці, працює.  Так, в ПРЦО  проводяться оперативні втручання і такі життєво необхідні онкопацієнтам  хіміотерапія та променева терапія. Хворі, яким необхідна госпіталізація, залишаються у стаціонарі лікарні. Пацієнти, які розпочали лікування в лікарнях в інших регіонах України, можуть продовжити його у Подільському онкоцентрі. Більше того, до нас вже  прибувають хворі з Чернігівської, Київської, Харківської та Житомирської областей.

«Сьогодні майже всі наші працівники на місці, працюють. Ми не переставали  і не перестанемо допомагати хворим, які наразі ведуть боротьбу проти раку. В  нас можуть отримати і вже отримують необхідну медичну допомогу  усі пацієнти з онкологічним діагнозом. Це як вінничани, так і ті хто приїхав на Вінниччину з інших областей  через бойові дії, так і онкохворі, які  рятуються від війни і транзитом їдуть через Вінницю. Звертатися можна з електронним направленням, паперовим і  взагалі без направлення, маючи на руках паспорт громадянина нашої держави і бажано мати виписки, які підтверджують попереднє лікування», – зазначив Директор КНП Подільський регіональний центр онкології ВОР Володимир Шамрай

Щодо операцій, то їх онкоцентр проводить всім хворим з онкологічною патологією.

«У більшості випадків онкохворим проводиться комбіноване і комплексне лікування, яке включає хіміотерапію, променеву терапію, оперативне втручання. Зупиняти його не можемо чи відтермінувати на довгий строк. Медикаментами, які входять до Національного переліку Подільський онкоцетр  забезпечений», – зазначив Володимир Шамрай.

Директор КНП Подільський регіональний центр онкології ВОР Володимир Шамрай дякує своїм колегам, які залишаються  кожен на своєму  робочому місці в час коли РФ жорстоко пішла війною на  мирний український народ, на нашу Батьківщину.

«Ми маємо бути надійним тилом –  лікувати, підтримувати, допомагати пацієнтам, які окрім зовнішнього ворога – РФ, мають і внутрішній – рак, і  у час загальнонаціонального спротиву російській навалі,  боряться ще й із хворобою.  Кожен має робити те, що він вміє найкраще.  А наші сильні і мужні захисники обов’язково переможуть російських орків і подарують Україні ПЕРЕМОГУ і мирне небо. В єдності наша сила. Все уде Україна!!!», – сказав Володимир Шамрай.

 

Контактний телефон для пацієнтів з інших регіонів 098 6392505 – Світлана Олександрівна.

Для безпеки, зручності і оперативності надання онкологічної допомоги в Подільському регіональному центрі онкології працює  кол-центр. Номери телефонів стаціонарний: (0432)65-52-71, мобільні: 067-45-52-460 (Київстар), 050-01-05-805 (Vodafone).  Однак  звертатися можна і без попереднього запису.