Увага! Працюємо в період карантину

Новини 8 січня, 2021
Локдаун не повинен стати на заваді порятунку здоров’я онкопацієнтів
З початком жорсткого локдауну в Україні, який триватиме до 24 січня, розпочався період ❓ «йти/не йти до лікарні»❓ . Онкохворі вінничани й ті, кому необхідно пройти онкодіагностику знову розгублені, адже не знають чи працює Подільський регіональний центр онкології? чи можна отримати консультацію у лікарів? проводиться чи ні діагностика? роблять операції під час тотального карантину? чи є якість обмеження?
Так от:
✔️Подільський регіональний центр онкології працює у звичному режимі і надає діагностичні та лікувальні послуги в повному обсязі. Лікарі центру готові надавати і надають необхідні допомогу, консультації усім пацієнтам із онкодіагнозом.
❗️Вінничани можуть запланувати візит до ПРЦО й за наявності електронного направлення від сімейного лікаря чи онколога безкоштовно пройти КТ, УЗД, мамографію, виконати ендоскопічні обстеження. Записатися і прийти на прийом до онкологів-гінекологів, ЛОР-лікарів, урологів, онкоторокальних спеціалістів, мамологів, хіміотерапевтів та інших фахівців онкоцентру.
Також працює клініко-діагностична лабораторія, радіонуклідна діагностика, АГЧ, а також рентгенологічне відділення.
Щоправда, заради безпеки пацієнтів та персоналу лікарні, здійснюється контроль самопочуття і вимірювання температури, обов’язково використовуються індивідуальні засоби захисту. В онкоцентрі проводиться дезінфекція поверхонь. Аби пройти обстеження в поліклінічному відділені не потрібно здавати тест на коронавірус, він робиться у разі госпіталізації хворого.
💬«За нинішніх обставин ми робимо все можливе, щоб заклад працював, не зривалися операції, курси опромінення і хіміотерапії. Тому що відкладати лікування не можна. Злоякісна пухлина не чекатиме, коли закінчиться карантин. В жодному разі не відкладайте діагностику пухлин на час, коли буде подоланий COVID-19. Не давайте шанс раковим клітинам метастазувати, особливо тим, які швидко прогресують. Турбуватися за власне здоров’я — це ваше особисте завдання, і його не виконає ніхто краще за вас», – наголошує головний лікар Подільського регіонального центру онкології, д.м.н. Володимир Шамрай.
📢На прийом до лікаря рекомендуємо записатися заздалегідь. Зробити це можна за тел. (0432) 46-16-27, 56-08-25, або за посиланнямhttp://prco.com.ua/previous-enrollment/ через офіційний сайт ПРЦО.